Matrace PROMA

  • Akce
  • Vystaveno na prodejně nábytku

Matrace PROMA je velmi pohodlná sedmizónová matrace

od 7 515,-
Do 14 dnů

 AKCE na  matraci vystavenou na prodejně 90/200 !    cena  5.990,-

 

Matrace PROMA je velmi pohodlná sedmizónová matrace s unikátním děrováním jádra. Jádro této matrace tvoří dvě vrstvy HR studené pěny gramáže 43 kg s vysokým podílem rostlinného extraktu ze soji. Rostlinný extrakt snižuje spotřebu nerostných surovin a příjemně působí na pokožku uživatele.Lze zvolit měkčí stranu matrace – fialovou nebo tužší – modrou. Střed matrace je zpevněn kvalitní PUR pěnou gramáže 40 kg s vyšší tuhostí. Jádro matrace je provrtáno skrz všemi materiály. Tím je dosaženo ideální prodyšnosti, která udržuje jádro matrace hygienicky čisté. Hustotou děrování jsou vytvořeny na matraci anatomické zóny. Jádro je opatřeno separačním úpletem.

Velmi kvalitní potah matrace je vyroben z třívrstvé pleteniny Jersey s výrazným obsahem bavlny. Potah je pratelný při 60°C a pro snadnější manipulaci a praní je zipem dělitelný na dvě poloviny.

Potah - Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Tyto potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným použitým materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor na rozdíl od potahů s PES rounem. Celková gramáž výplně je u potahů SILVER a BAMBUS 580 gr/m2 a u potahu MITCH 330 gr/m2. Pro výplň používáme speciální,pro tento účel vyvinutou elastickou a prodyšnou pěnu s vysokou gramáží (25 kg/m3). Ta dodává potahu potřebnou pružnost. 

Příplatek za prodlouženou délku 201 - 210 cm +10%, 211 - 220 cm + 20%

Matrace je vhodná na laťový rošt nebo na pevnou podložku. Výška v potahu Mitch 21 cm, v potahu Silver a Bambus  22 cm.

 

Záruka: 5 let
 Doporučení podle hmotnosti: 70-90
Podle materiálu: HR studená pěna, PUR pěna
Podle tuhosti: tuhá
tuhost: 4/5
 výška matrace: 21 cm
anatomické zóny: 7
maximální nosnost: 120

Mohlo by vás zajímat