Matrace Yana Hard

Komfortní pružinová matrace z taštičkových pružin.

od 12 556,-
Do 14 dnů

 

Komfortní pružinová matrace z taštičkových pružin s velkým podílem přírodních materiálů. Základem matrace je pružinová kostra s velkým počtem taštičkových pružinek – 770 ks v rozměru 90×200. Tento vysoký počet pružinek dokáže výborně kopírovat tělesné křivky. 

Letní strana matrace je vrstvena z přírodních materiálů –sisal, koňské žíně, 100% bavlna a 100% velbloudí vlna. Zimní stranu matrace tvoří latex s vyšší gramáží, sisal a 100% ovčí vlna. Přírodní materiály dodávají matraci specifické vlastnosti. Ovčí a velbloudí vlna fungují jako regulátor teploty, díky absorbci,případně uvolňování vlhkosti dokáží v létě chladit a v zimně hřát. Koňská žíně dokáže pojmout velké množství vlhkosti aniž by to bylo při doteku znát. Tuto vlhkost opět uvolní, když zrovna neležíte. Latexová vrstva působí navíc antibakteriálně, neboť přírodní latex vytváří nevhodné prostředí pro život roztočů. Všechny tyto vrstvy jsou mimořádně prodyšné, což poznáte při ležení na příjemném suchém povrchu.

Jádro matrace je chráněno separačním úpletem. Matrace mabo mají pro snadnější manipulaci a praní potah dělitelný zipem na dvě poloviny. Matrace je vhodná na laťový rošt COMPACT nebo pevnou podložku.

komfortní pětizónové taštičkové jádro 770 ks pružinek
velmi kvalitní latex s vyšší gramáží – 80 kg/m3
zimní a letní strana
přírodní vrstvy udržují optimální mikroklima
snímatelný, pratelný potah

Záruka: 7 let
 Doporučení podle hmotnosti: 80-110
Podle materiálu: pružiny, přírodní materiály
Podle tuhosti: extra tuhá
 tuhost: 5/6
výška matrace: 24 cm
anatomické zóny: 5
maximální nosnost: 130