matrace Swisslab Prestige XD

  • Akce
  • Vystaveno na prodejně nábytku

Luxusní zdravotní matrace střední tuhosti.

7 695,-
Do týdne

 

Matrace je opatřena vrstvou exkluzivní pěny XDura, která zaručuje nezničitelnou pružnost, poddajnost a extra termoregulaci.

Unikátní pěna s otevřenou strukturou zajistí nadstandardní průtok vzduchu.

 

  • Strana SOFT – XDURA - masivní vrstva 5 cm neprofilované pěny, která v odolnosti, pružnosti, ergonomii a vzdušnosti překonává všechny dosud známé materiály, používané při výrobě matrací (spojuje všechny jejich výhody – pohodlí visco pěny, prodyšnost lepší než studené pěny a nejvyšší možná mechanická výdrž). Díky pružnosti tohoto unikátního materiálu dochází k optimálnímu kopírování těla uživatele a zároveň k roznosu tlaku. Vynikající termoregulace, nový rozměr pohodlí. Obklopte se tím, co máte rádi na maximum – požitkem ze zdravého spánku..! V jádru pod pěnou XDURA - příčné prořezy pro vysokou elasticitu a vzdušnost – skvěle reagují na tlak a optimalizují jeho rozložení!

 

  • Strana HARD - základna tvořena ze dvou různě tuhých, pružných a odolných pěn Flexifoam® sendvičové konstrukce s tlakovými zónami. Zvýšená tuhost, vzdušnost, odolnost a 7- zónové anatomické členění s technologií anatomických zón SpineProtector (optimalizace tlaku v ramenních zónách a kyčelní oblasti s koncentrovaným tlakem. Na spodní ložné ploše – jemná příčná profilace, která funguje jako termoregulace a prouděním vzduchu zajišťuje optimální hygienu lůžka.

  • ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH AEGIS

Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis™ (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti)
Zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach).
Potah Aegis™ předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C).
Technologie Thermo&Air Control - Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

Vhodné uložení: lamelový pevný či polohovací rošt, příp. laťkový rošt. Maximální mezera mezi laťkami/lamelami = 4 cm.