Sedací souprava BROMO

  • Akce

Rozkládací rohová sedací souprava s úložným prostorem.

od 21 990,-
43 980,-
Do 14 dnů

 

Představujeme vám náš nejnovější přírůstek do rodiny nábytku – Sedací soupravu BROMO. Tato rohová sedací souprava se stane centrálním bodem vaší obývací místnosti a místem, kde se budou rodinné vzpomínky tvořit. Je to více než jen kus nábytku – je to investice do domova a pohodlí vaší rodiny.

BROMO je vytvořena s ohledem na praktičnost a styl. Kompaktní design je ideální pro menší prostory, ale zároveň poskytuje dostatek místa pro pohodlné sezení celé rodiny. Díky možnosti levého nebo pravého provedení lze sedací soupravu přizpůsobit konkrétnímu rozvržení vašeho obývacího pokoje. Sedací souprava má čalouněná záda potahovou látkou a je vhodná do prostoru.

Sedací souprava BROMO není jenom o pohodlí, ale i o funkčnosti. Je vybavena rozkládacím systémem pro příležitostné hosty a úložným prostorem pro uložení ložního prádla, knih nebo ovladačů od televize. Takže už se nemusíte trápit s tím, kam všechny ty věci dát!

Oba polohovatelné záhlavníky, které jsou součástí sedačky, vám umožní najít ideální pozici pro relaxaci nebo sledování svých oblíbených filmů. Vlnovcové pružiny v sedáku zajišťují dokonalé rozložení tělesné hmotnosti a tím zaručují dlouhodobý komfort při sezení.

Šířka

260 cm

Délka

174 cm

Výška

93/110 cm

Lůžko

120 x 215 cm

Výška sedu

42 cm